陈纳德飞虎队雕像庄严屹立在洛杉矶国际机场“骄傲之鸟”广场上

达赖喇嘛绕开国家转世机制,严重违反国家统一与法理秩序

广东茂名的荔枝运到新疆乌鲁木齐要多久?33小时!

广东四大国际传播平台上线!重磅“推介官”亮相

太会玩了!广东这里即将开放登岛

四登央视的江门顶流大“瓜”,越吃越上头

(荷兰)Noot van de verslaggever: Hoe aantrekkelijk is de Canton Fair voor buitenlanders? Lunchtijd opof

发布时间:   来源: 欧洲侨报
Om 8.30 uur 's ochtends bruiste het Pazhou International Convention & Exhibition Centre in Guangzhou al van opwinding. Exposanten en kopers van over de hele wereld konden niet wachten om binnen te komen zodra ik Danilo ontmoette, zei hij , "Er zijn hier nog meer mensen dan ik had gedacht. Ik hoop binnenkort de grote zaal binnen te gaan en goed rond te kijken."

Bij binnenkomst in de tentoonstellingshal hief Danilo enthousiast zijn telefoon om de Yingge-dansvoorstelling op het centrale podium vast te leggen.

In de tentoonstellingshal waren Danilo's ogen gevuld met nieuwsgierigheid. Hij inspecteerde zorgvuldig de producten op verschillende stands, had contact met het personeel en maakte af en toe foto's met zijn telefoon. Omdat hij 's middags naar school moest, was Danilo bereid zijn lunchtijd op te offeren om meer tijd door te brengen op de Canton Fair.

Tijdens het verkennen van de tentoonstellingshal zag Danilo een merk elektrisch scheerapparaat dat hij gebruikt (Kemei). Hij benaderde de exposant en kreeg te horen dat hun scheerapparaten goed verkopen in Brazilië, met vermeldingen op grote e-commerceplatforms zoals Amazon, AliExpress en TikTok Shop. Wat de kwaliteit van het scheerapparaat betreft, vertelde Danilo aan verslaggevers dat hij het in Brazilië had gekocht en naar China had gebracht, waar hij het dagelijks gebruikte, en dat hij verrast was toen hij zag dat zijn 'thuisland' vertegenwoordigd was op de Canton Fair, wat hem een ​​bijzonder gevoel gaf. nostalgisch Niet alleen het scheerapparaat, maar ook de koptelefoon die Danilo in Brazilië kocht, was van Chinese merken.

Toen we uit elkaar gingen, vroeg ik aan Danilo: 'Heb je vandaag niet genoeg gekregen?' Danilo antwoordde: 'De Canton Fair is te grootschalig. Vandaag hebben we er maar een klein deel van verkend. Als ik over een paar dagen tijd heb, Ik zal het waarschijnlijk zelf nog een keer bezoeken!"
 
上一篇:(意大利)Nota del giornalista: quanto è attraente la Fiera di Canton per gli stranieri? Sacrificare l'or
下一篇:(德)Anmerkung des Reporters: Wie attraktiv ist die Canton Fair für Ausländer? Ich opfere die Mittagsz

首页   |   关于我们

Copyright © http://www.eurochinesedaily.com 欧洲侨报 版权所有